Agencja SEM / SEO SEMPIRE www.sempire.pl

SEO pozycjonowanie stron www i sklepów internetowych w wyszukiwarkach - SEMPIREwww.sempire.pl

Firma SEMPIRE pozycjonująca strony

SEMPIRE to firma zajmująca się szeroko pojętą reklamą online. Marketing w Internecie opieramy o doskonałą znajomość popularnych narzędzi oraz nowe trendy pojawiające się w branży. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron i sklepów, prowadzimy kampanie linków sponsorowanych AdWords, wdrażamy kampanie content marketingu. Doskonale wiemy, że niektóre firmy pozycjonujące strony internetowe skupiają się na błyskawicznym uzyskaniu wysokich miejsc w Google. Nasi pracownicy szczególną wagę przywiązują do tego, aby zwiększyć widoczność promowanej witryny na trwałe.

Pozycjonowanie - seo w wyszukiwarce Google

Jedną ze specjalności agencji SEMPIRE jest SEO - pozycjonowanie strony. Promujemy witryny firmowe, blogi, rozbudowane portale oraz sklepy internetowe. Dbamy, aby optymalizacja stron www doskonale spełniła wymogi stawiane przez algorytmy wyszukiwarek, a dobór fraz kluczowych idealnie odpowiadał specyfice branży i grupie docelowej naszego Klienta. W ofercie posiadamy pozycjonowanie na frazy ogólne, regionalne oraz pozycjonowanie long tail, cena SEO w Googl każdej kampanii jest ustalana indywidualnie. To pozwala dopasować strategię reklamy do firmowego budżetu przeznaczonego na promocję.

Szczegóły usługi - https://www.sempire.pl/pozycjonowanie/

Reklama Google Adwords

Zespół agencji SEMPIRE posiada ponad 8 lat doświadczenia w sektorze SEM. Google reklama z nami obejmuje indywidualnie zaprojektowaną strategię, przygotowanie komunikatów, które przyciągną wzrok użytkowników oraz wdrożenie działań i monitoring kampanii (pomiar ilości kliknięć, pomiar konwersji itp.). Internetowe kampanie reklamowe AdWords polecamy wszystkim firmom, którym zależy na płatności za efekty (kliknięcia). Prowadzimy klasyczne kampanie tekstowe oraz promocje w Google Zakupy czy w sieciach partnerskich Google.

Audyt techniczny strony internetowej - SEO

Przeprowadzamy szczegółowe audyty stron i sklepów internetowych pod kątem ich widoczności dla wyszukiwarek. Nasz SEO audyt strony internetowej to analiza szeregu czynników wpływających na pozycję witryny na liście wyszukiwań. Analizujemy m.in. tytuły i opisy, dobór słów kluczowych i nasycenie nimi treści, prędkość ładowania się strony, wersje językowe, indeksację, widoczność dla robotów Google. Wyniki naszego audyty ułatwiają zarówno pozycjonowanie regionalne, jak i ogólne. Ofertę kierujemy w stronę specjalistów SEM i SEO, projektantów oraz właścicieli stron.

SEO i content marketing

Wśród usług świadczonych przez firmę SEMPIRE znalazł się marketing treści. Tego typu działania doskonale wspomagają promowanie strony w Google, a jednocześnie pozwalają stworzyć trwałe relacje z czytelnikami firmowego bloga czy Klientami sklepu internetowego. Nasza oferta na content marketing skupia się na tworzeniu i publikacji w starannie dobranych miejscach treści przydatnych dla internautów – praktycznych porad, artykułów eksperckich czy sponsorowanych, interesujących webinarów.

Reklama strony w internecie - konsultacje SEO / SEM

Agencja SEO i SEM SEMPIRE posiada bogate doświadczenie w branży doradczej i szkoleniowej. Prowadzimy szkolenia z marketingu internetowego. Ich tematyka obejmuje pozycjonowanie stron oraz planowanie i prowadzenie kampanii reklamy sponsorowanej. Polecamy kursy z Google AdWords, Google Analytisc, reklamy SEM oraz najnowszych technik pozycjonowania stron.

Czy SEMPIRE to najlepsza firma pozycjonerska w Polsce?

Nasze usługi są wsparciem dla firm i sklepów, które chcą wypromować swoją markę i oferty w sieci. Promocja stron w Internecie pozwala dotrzeć do szerokiej grupy nowych Klientów i rozbudować działalność. Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych z Agencją SEO SEMPIRE to usługi, które pozwolą na trwałe uzyskać wysokie pozycje w Google na idealnie dobrane frazy. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą, który przedstawi indywidualną ofertę.

Agencja SEM / SEO SEMPIRE
Dąbrowskiego 77A
60-529 Poznań
wielkopolskie
tel.: +48613332211

FB G+
Otwarte:
Pon. - Pią. 8:00-16:00


2018 | © All rights reserved